Zvonkohra na postavenie z Filipín

Veterná hra na postavenie z bambusových a drevených korálok a alumíniových trubičiek. Ručne vyrobená v malej dielni na Filipínach.

Skladom (1 ks)
Kód: EL439499
15,22 € 12,58 € bez DPH 15,22 € / 1 ks
Kategória: Ďalšie rôzne ručne vyrábané výrobky
Hmotnosť: 0.127 kg
Rozměry: 19 x 22 x 7 cm
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Jednoduchá zvonkohra, či skôr veterná hra, dekorácia pre hranie sa vo vetre, na postavenie napríklad na pracovný stôl. Zvonkohra je ručne vyrobená v malej dielni na Filipínach z hliníkových trubičiek a bambusových a drevených korálok. Rám je tiež z dreva a hliníka.

Fair Trade ručná práca - každý kus je originál a môže sa líšiť veľkosť, tvar aj farby.

Ručne robené na Filipínach v rámci Fair Trade projektu

Saffy (Social Action For Filipino Youth) bola založená v roku 1966 ako nezisková organizácia av roku 1970 potom SAFRUDI (Social Action Foundation for Rural and Urban Development, Inc.) ako nadácia. Spoločne potom realizujú rôznorodý komplexný program rozvoja na rôznych miestach Filipín. Jeho cieľom nie je len vytváranie nových zdrojov príjmu, ale aj rozvoj udržateľného poľnohospodárstva, ochrany životného prostredia a zlepšovania sebavedomia a zdravia výrobcov. Vždy sa však riadi potrebami a podmienkami miestnych komunít.
Remeselná časť programu pracuje so 16 malými výrobnými skupinami a dielňami z mestských slumov i vidieckych oblastí, ktoré spracovávajú drevo, textil aj kožu. Napríklad v dielni Svätej Anny v Manile dnes pracuje viac ako 20 stálych a 10 sezónnych zamestnancov a venujú sa najmä menším výrobkom ako sú vianočné ozdoby. Všetky výrobky sa predávajú výhradne prostredníctvom systému Fair Trade.
Rozmery: šírka 18,5 cm, výška 22 cm, hĺbka 6,5 cm.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu