Indické vonné tyčinky Kvety pomarančovníka, 10 ks

Čisto prírodné ručne robené vonné tyčinky od žien z Indie bez všetkých syntetických látok. Iba tradičné rastlinné materiály s lahodnou sladkou vôňou pomarančovníkov.

Skladom (>10 ks)
Kód: EL368485
1,89 € 1,56 € bez DPH 1,89 € / 1 ks
Kategória: Ručne robené aróma lampy a vonné tyčinky
Hmotnosť: 0.017 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Výhradne prírodné vonné tyčinky ručne robené bez použitia akýchkoľvek syntetických látok od niekoľkých skupín žien z Indie. Či už ide o vonné tyčinky alebo vonné oleje, tieto remeselníčky nepoužívajú ani umelé konzervačné látky. Tieto fair trade vonné tyčinky sú ručne vyrábané len z vonného dreva, aromatickej kôry stromov, živice, byliniek a prírodných esenciálnych olejov. Tradičné rastlinné výťažky s vôňou kvetov pomarančovníkov, ktorá bývala považovaná za symbol plodnosti. Dnes sa označuje aj za vôňu čistoty a cnosti a má výrazne sviežu vôňu s kvetinovou arómou podobnou jazmínu. Vôňa, ktorá určite očarí vaše zmysly. Ostatne vône zohrávajú dôležitú úlohu v našom živote. Osviežujú, pomáhajú relaxovať, sústrediť sa aj sladko snívať.

Od drobných remeselníc z Fair Trade projektu v južnej Indii

Fair Trade vonné tyčinky dodáva organizácia Fair Gift, ktorá bola založená v roku 2013 v Indii. Jej cieľom je zlepšiť povedomie o koncepte spravodlivého obchodu Fair Trade a indickom trhu remesiel. Podporuje asi 15 rôznych združení drobných remeselníkov v južnej Indii, ktoré vyrábajú vonné tyčinky, hračky, keramiku, textil alebo aj palmový kandizovaný cukor, čiže palmový cukrkandl, podľa pravidiel Fair Trade. Fair Gift im pomáha v oblasti marketingu, balenia a vývozu tovaru, organizuje školenia a podporuje skúsených remeselníkov, ženy aj mužov, vo výcviku svojich nástupcov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu