Adventný kalendár so srdiečkami, 26 % kakaa

Adventný kalendár s 24 srdiečkami z mliečnej čokolády s kakaom od Kuapa Kokoo v Ghane a kúskom príbehu o narodení Ježiška v každom okienku.

Vypredané
Kód: DI077206
8,67 € 7,74 € bez DPH 10,20 € / 100 g
Kategória: Deň otcov
Hmotnosť: 0.085 kg
Bio: ne
Druh čokolády: mliečna
Hmotnost: 85 g
Obsah kakaové sušiny: 26 %
Fairtrade: Certifikace Fairtrade

Mliečna čokoláda s 26% kakaa od pestovateľov z družstva Kuapa Kokoo v Ghane vytvarovaná do malých srdiečok (á 3,5 g) v každom okienku. S každým otvoreným okienkom si tiež môžete prečítať ďalší kúsok príbehu o narodení Ježiška v angličtine. Kalendár k vám tiež porozpráva 24 rôznymi jazykmi a popraje vám "veselé vianoce" spolu s obrázkom vlajky danej krajiny. V zadnej strane kalendára je tiež pripravené kartónové očko na zavesenie na stenu.

Mliečna čokoláda v tomto kalendári sa zriekla všetkých náhradiek a cudzích tukov, ale stále využíva slnečnicový lecitín pre lepšiu konzistenciu čokolády. V našej širokej ponuke fairtradových adventných kalendárov je Divine tiež jedinou značkou, ktorá stále používa hliníkovú fóliu vo vnútri kalendára. Certifikácia Fairtrade v obmedzenej verzii tzv. hmotnostného pomeru okrem iného zakazuje detskú prácu a ponúka pestovateľom dôstojnú mzdu za ich produkciu. Pestovatelia kakaa v tejto čokoláde nie sú pyšní len na svoje kakao, ale aj na samotnú čokoládovňu Divine vo Veľkej Británii, ktorú spoluvlastní a čiastočne môžu ovplyvňovať jej chod. Tento rok oslavuje 23 rokov výroby Fairtrade čokolády.

Na dizajne adventných kalendárov Divine spolupracovala dlhých 15 rokov se Stephenom Waterhousem, nezávislým ilustrátorom, ktorý sa od roku 1998 venuje farebným kresbám pre detské knihy, karty, skladačky, plagáty aj časopisy pre klientov vo Veľkej Británii, Európe a USA. Vďaka jeho jasne rozoznateľnému rukopisu a zlatej farbe kalendára získali hneď niekoľko dizajnérskych ocenení. Až tento rok to tak nie je a konečne môžete oceniť design v inom prevedení a štýle.


Zloženie: cukor (trstinový), kakaové maslo, SUŠENÁ SMETANA, kakaová hmota, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLIEKO, emulgátor slnečnicový lecitín, vanilka. Obsah kakaovej sušiny v čokoláde min. 26%, obsah mliečnej sušiny v čokoláde min. 22 %. Môže obsahovať lepok, oriešky a sóju.

 

 Energetická hodnota: 2279 kJ/544 kcal
 Tuky: 31,9 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 19,8 g
 Sacharidy: 57,3 g
      z toho cukry: 56,9 g
 Bílkoviny: 6,5 g
 Sůl: 0,12 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu