Darčekové vrecko z organzy, 9x13 cm

Ručne tkané priesvitné organzové vrecko so šnúrkou na sťahovanie z Vietnamu. Jemné a prirodzene lesklé vrecko, ktoré radosť z obsahu znásobí.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: EL315199
1,68 € 1,39 € bez DPH 1,68 € / 1 ks
Kategória: Ďalšie rôzne ručne vyrábané výrobky
Hmotnosť: 0.006 kg
Hmotnost: 6 g
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente
Položka bola vypredaná…

Fair Trade ručne tkané vrecko z krásnej organzy na darčeky a drobnosti. S láskou navrhnuté a ušité vrecko od žien vo Vietname, ktoré pri darovaní urobí dvakrát toľko radosti. Vrecko je vybavené aj šnúrkou na sťahovanie s ozdobným zakončením.

Fair Trade ručná práca - každý kus je originál a môže sa líšiť veľkosť, tvar aj farba.

Ručne šitý vo Vietname v rámci Fair Trade projektu

Naša partnerská organizácia Mai Vietnamese Handicrafts bola založená v roku 1991 v Ho Či Minovom Meste s cieľom pomáhať miestnym sirotám. Dnes však ponúka perspektívu a podporuje celé znevýhodnené rodiny predovšetkým z etnických menšín, rodinných podnikov z vidieckych oblastí a ženských skupín.
Ono "Mai" v názve spoločnosti znamená v preklade "šanca" alebo "ráno". U Mai Vietnamesa Handicrafts to znamená predovšetkým spravodlivé mzdy za poctivú prácu a podporu zachovania tradičných remesiel vo Vietname rovnako ako vývoj nových produktov. Organizácia vyrába aj množstvo výrobkov zo starých novín a časopisov či plechu. Keramické výrobky sa vyrábajú v dedine Bat Trang, kde viac ako 40 výrobcov pracuje v spoločnej dielni. Asi 70% z nich sú ženy.

Rozmery: šírka 9 cm, výška 13 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu