Darčeková kartička na vlastné prianie, rôzne motívy

Parádna darčeková kartička z recyklovaného papiera s 5 rôznymi motívmi Fairového boba s pripraveným priestorom pre Váš vlastný odkaz, ktorý môžeme napísať as tovarom poslať aj my.

Kód: PRA-DIV
0,36 € 0,30 € bez DPH 0,36 € / 1 ks
Motiv: Dívka
Skladom (>10 ks) | PRA-DIV
0,36 €
0,30 € bez DPH
Motiv: Kudrnáč
Skladom (>10 ks) | PRA-KUDR
0,36 €
0,30 € bez DPH
Motiv: Pohodář
Skladom (>10 ks) | PRA-POH
0,36 €
0,30 € bez DPH
Motiv: Smekám
Skladom (>10 ks) | PRA-SMEK
0,36 €
0,30 € bez DPH
Motiv: Srdce na dlani
Skladom (>10 ks) | PRA-SRD
0,36 €
0,30 € bez DPH

Veselá darčeková kartička s priestorom na Vaše vlastné prianie. Karta je vytlačená farebne na pevný recyklovaný papier a môžete vyberať z 5 rôznych motívov Fairového boba. Na titulnej strane je pre text pripravená komiksová bublina, na zadnej strane je ďalší (veľký) voľný priestor.

Veľkosť darčekovej karty je necelých 15 x 11 cm.

Ako na férovú darčekovú kartu?

Na našu darčekovú kartu si môžete napísať vlastný odkaz sami, alebo to nechať na nás. Keď nám do objednávkovej poznámky nenapíšete inak, vybavíme objednávku ako obvykle a spolu s tovarom Vám príde aj vybraná darčeková karta/y bez akéhokoľvek odkazu. Vyplnenie karty aj jej odovzdanie bude len na Vás.

Pokiaľ nám ale Vaše prianie do poznámky napíšete, prepíšeme ho na Vami vybranú kartu a spolu s tovarom zašleme na určenú adresu. Papierovú faktúru v takom prípade nepriložíme, pošleme ju iba v elektronickej podobe na e-mailovú adresu v objednávke.
Kuriér PPL či Zásielkovňa budú mať k dispozícii e-mailovú adresu a telefónne číslo, ktoré vyplníte v objednávke. Pokiaľ máme na doručenie použiť iné kontakty, napíšte nám len do poznámky, prosím.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu