Vianočné Betlehem na sviečku, zlatý

Nádherný kruhový Betlehem ručne vyrobený z plechu v Indii, ktorý bude so sviečkou vo vnútri vydávať zlaté svetlo a šíriť kúzelnú vianočnú atmosféru.

Skladom (>10 ks)
Kód: GL517598
15,38 € 12,71 € bez DPH 15,38 € / 1 ks
Kategória: Fair trade betlehemy
Hmotnosť: 0.114 kg
Hmotnost: 114 g
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Globo: Fair trade garance Globo

Nádherný Betlehem s výjavmi ručne vyrobenými z plechu a stočenými do kruhu, do ktorého stredu sa umiestni zapálená sviečka. Vnútorná strana Betlehemu je zlatá a umocňuje teplé odtiene plameňa sviečky. Vznikajú tak nádherné vianočné výjavy s kúzelnou atmosférou.

Priamo pred očami sa odvíja príbeh narodenia Ježiška uloženého v jasličkách v chlieve, Troch kráľov i ťavy, ktorý ich sprevádza.

Ručné práce - každý kus je jedinečný originál a Fair Trade výrobky sa od seba navzájom drobne líšia.
Sviečka nie je súčasťou balenia, ale nemusíte sa báť, Betlehem má plechové dno, na ktoré bezpečne položíte sviečky rôznych veľkostí i tvarov.

Ručne vyrobený v Indii v rámci Fair Trade projektu TARA

Už od začiatku 70. rokov projekt TARA bojuje za dôstojnosť tých najchudobnejších ľudí v Indii. Početné iniciatívy v oblasti vzdelávania, práv žien, ochrane životného prostredia a zamestnávania zlepšujú životy drobných remeselníkov v slumoch Dillí a okolitých komunít.
Tara napríklad organizuje 6-mesačný kurz šitia pre ženy, po ktorého dokončení si krajčírka môže za pomoci mikroúveru od spoločnosti TARA zakúpiť vlastný šijací stroj a začať podnikať. Tak si už viac ako 250 žien bolo schopných vybudovať sebestačnú ekonomickú existenciu.

Rozmery: priemer 10 cm, výška v najvyššom mieste 11,5 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu