Ozdoba na ceruzku zo Šrí Lanky

Ručne tkané zvieratká z bavlny zo Šrí Lanky, ktoré deťom vytvoria z ceruzky obľúbeného spoločníka :-)

Skladom (2 ks)
Kód: EL461810
2,61 € 2,16 € bez DPH 2,61 € / 1 ks
Kategória: Ručne robená srdiečka, hračky a perá
Hmotnosť: 0.006 kg
Hmotnost: 6 g
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Fair Trade ručne tkané rôzne zvieratká z bavlny plnené polyesterom, ktoré deťom veselo ozdobia ich obľúbenú ceruzku. Budú s ňou tak pracovať ešte radšej. Vďaka malej hmotnosti pritom ozdoba ceruzku ani ruku nezaťažuje.

Fair Trade ručná práca - každý kus je originál a môže sa líšiť veľkosť, tvar aj farba. Prosím, špecifikujte v poznámke objednávky svoje prianie, aké zvieratko preferujete. Ak bude skladom, samozrejme vám radi vyjdeme v ústrety.

Ručne stretli drobní remeselníci organizácie Selyn z vidieckych oblastí Šrí Lanky. Selyn bola založená v roku 1992 a dnes zamestnáva 250 zamestnancov, ktorí sa špecializujú na výrobu ručne tkaných látok. Okrem toho produkujú aj vlastné farbivo, a celú výrobu tak zvládnu sami. Tak je zaistená kvalita tovaru i dodržiavanie vysokých pracovných štandardov ako je bežná pracovná doba, Fair Trade mzda aj zdravotné poistenie.

Selyn taktiež umožňuje mnohým zamestnancom pracovať z domova, čo je najmä pre ženy dôležitý spôsob, ako skĺbiť starostlivosť o deti so zabezpečením príjmu. Pre začínajúcich pracovníkov je samozrejme zaistené školenie az výnosov predaja je podporovaná aj miestna škola a recyklačné projekty. Vzdelávanie zamerané na ochranu životného prostredia a prírodných zdrojov je otvorené aj pre ostatných producentov, a cenné znalosti sa tak dostávajú k celej miestnej komunite.

Rozmery: šírka 4,5 cm, výška 6,5 cm.

Hmotnosť: 6 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu