Misa so žirafou, oranžová, 22 cm

Nádherná ručne maľovaná šalátová misa so žirafou z Južnej Afriky. Originálna ručná práca s objemom cez 1800 ml vhodná aj do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: EZ50155
78,88 € 65,19 € bez DPH 78,88 € / 1 ks
Kategória: Fair trade umelecká keramika
Hmotnosť: 0.3 kg
Hmotnost: 775 g
Objem: 1800 ml
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Položka bola vypredaná…

Nádherná keramická šalátová misa s glazúrou, ručne maľovanými žirafami a zdobením. Maľba je skutočne plastická a jednoznačne zaujme na prvý pohľad. Kreslil pán Mlandeli z organizácie Isuna v Juhoafrickej republike. Každý výrobok je ručne podpísaný a má visačku s menom a fotografiou autora.

Ručné práce, ktorá má úroveň aj hodnotu. Keramika je vypálená pri 1200 ° C a spĺňa najvyššie kvalitatívne a bezpečnostné štandardy.

Každý kus je jedinečný originál s unikátnym príbehom; môže sa tak nadrobno líšiť veľkosť, kresba aj farby ako život sám. Misa pojme pohodlne 1800 ml obsahu, môžete ju umývať v umývačke riadu aj používať v mikrovlnnej rúre.

Spoločnosť Isuna bola založená v roku 2002 a hlavným cieľom je vytvárať a zachovať pracovné miesta pre umelecky nadaných ľudí z černošskej štvrti Kapského Mesta. Prostredníctvom výroby kvalitných výrobkov a ich predaja v Juhoafrickej republike i zahraničí bojuje proti vysokej kriminalite, chudobe a hladu v regióne, kde najmä černošská mládež trpí nezamestnanosťou nad 50 %, v niektorých oblastiach až 70 %.

Zaisťuje spravodlivé mzdy podľa princípov Fair Trade, organizuje tvorivé workshopy v okolí Kapského Mesta a podporuje nadáciu Hope v boji proti šíreniu vírusu HIV/AIDS. Dnes zamestnáva desať mužov a štyri ženy vo veku 25-52 rokov, ktorých hlavnou úlohou je návrh a ručná výroba kvalitnej a krásnej keramiky s umeleckou hodnotou.

Rozmery: výška 9,5 cm, horný vonkajší priemer 22,5 cm, dolný vonkajší priemer 9,2 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu