Kožený prívesok na kľúče Korytnačka z Bangladéša

Veľmi milý prívesok na kľúče v podobe korytnačky ručne vyrobenej z rôzne farebnej kože v Bangladéši. Dodávaný vrátane retiazky a krúžku na kľúče.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: EW565167
5,58 € 4,61 € bez DPH 5,58 € / 1 ks
Kategória: Ďalšie rôzne ručne vyrábané výrobky
Hmotnosť: 0.015 kg
Eine Welt Handel: Fair trade garance Eine Welt Handel Pirsch
Položka bola vypredaná…

Krásny prívesok korytnačky nielen pre milovníkov zvierat a teraristickej nadšencov. Ručne vyrobený z rôzne farebnej kože v Bangladéši podľa princípov fair trade. Kožený prívesok je veľmi príjemný na dotyk a vďaka svojim oblým a mäkkým tvarom neničí vrecká. Aktuálne môžeme ponúknuť farebnú variantu zelenú a zeleno-hnedú. Korytnačka je dodávaná vrátane retiazky a krúžku na kľúče.

Ručné práce z prírodného materiálu – každý kus je jedinečný originál a môže sa vzájomne líšiť tvar, kresba, veľkosť i farby.

Rozmery: dĺžka 7,5 cm, šírka 5,5 cm, hrúbka 1 cm.

Ručne vyrobený vo Fair Trade projekte USHA Handicrafts v Bangladéši

Organizácia USHA Handicrafts bola založená v januári 1997 s cieľom bojovať proti chudobe v Bangladéši a zlepšiť život znevýhodneným skupinám obyvateľov. USHA preto podporuje drobných výrobcov pri výrobe a marketingu ich tovaru ponúka rôzne školenia a ďalšie vzdelávanie najmä ženám a mladým ľuďom bez vzdelania. Organizácia vytvára pracovné miesta s pravidelným príjmom pre remeselníkov a školí ich v rôznych technikách ručnej práce i marketingu a koordinuje výrobu rôznych ručných výrobkov. Organizuje školenia aj v oblasti hygieny, životného prostredia a zdravia a poskytuje mikroúvery ako ďalšiu finančnú podporu pre samostatnú výrobu tovaru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu