Kovový betlehem Svätá rodina v stajni z Indie, 30 cm

Nádherný decentný betlehem v podobe Svätej rodiny s kravkou a ovečkou ručne vyrobený z čierneho kovu v Indii; na postavenie aj v moderných interiéroch .

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: EZ33147
22,86 € 18,89 € bez DPH 22,86 € / 1 ks
Kategória: Fair trade betlehemy
Hmotnosť: 0.52 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Položka bola vypredaná…

Prostý krásny betlehem v modernom štýle s tradičným znázornením Svätej rodiny s kravičkou a ovečkou určený na postavenie na podložku. Jednoduché, ale funkčné prevedenie z čierneho kovu. Ručne vyrobený podľa princípov fair trade v Indii. Svojím nadčasovým designom je vhodný do takmer akéhokoľvek interiéru, kde ho môžete nechať po celý rok.

Poctivo zaplatená ručná práca - každý kus je jedinečný originál a môže sa líšiť veľkosťou aj jednotlivými tvarmi.

Rozmery: šírka 30 cm, výška 15 cm, hĺbka 2,5 cm.

Ručne vyrobený v rámci Fair Trade projektu v Indii

Vianočný betlehem vyrobili drobní indickí remeselníci, ktorí spolupracujú s miestnou Fair Trade organizáciou Noah's Ark International Exports (slovensky Medzinárodné exporty Noemova archa) so sídlom v Moradabade. Cieľom Noemovej archy je bojovať proti vykorisťovaniu remeselníkov priekupníkmi a umožniť im získať dôstojnejšiu odmenu prostredníctvom priameho vývozu a Fair Trade.

A to sa jej darí. K spoločnosti sa pripája stále viac a viac výrobcov a dnes spolupracuje už so 100 skupinami producentov, ktoré vyrábajú celý rad rôznych remeselných výrobkov. So zvyšujúcim sa objemom tovaru tak bolo možné zaobstarať si centrálnu dielňu na kontrolu kvality a vlastný sklad na balenie tovaru a prípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školenia remeselníkov prebiehajú v ich domovoch, a dostáva sa im aj toľko potrebného vybavenia pre vyššiu bezpečnosť práce. Pre deti remeselníkov sa potom ponúka bezplatné vzdelávanie, učebné pomôcky a pravidelné stravovanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie