Kovová aróma lampa s listami z Indie

Dekoratívna ručne robená aróma lampa z kovu z Indie. Svetlo čajovej sviečky preniká iba vyrezanými otvormi v tvare listov či stromu.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: EZ61689
20,85 € 17,23 € bez DPH 20,85 € / 1 ks
Kategória: Ručne robené aróma lampy a vonné tyčinky
Hmotnosť: 0.14 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Položka bola vypredaná…

Nádherná štýlová kovová aróma lampa ručne vyrobená v Indii. Vďaka použitému materiálu a prevedeniu je aróma lampa veľmi dekoratívna a hodí sa aj do moderných interiérov. Svetlo z čajovej sviečky nepreniká žiadnym otvorom na vkladanie sviečky, ale iba vyrezanými otvormi v podobe listov či stromu.

Ručné práce - každý kus je jedinečný originál a môže sa líšiť tvar, veľkosť aj prevedenie otvorov.

Ručne vyrobená v Indii v rámci Fair Trade projektu

Prívesok vyrobili drobní indickí remeselníci, ktorí spolupracujú s miestnou Fair Trade organizáciou Noah's Ark International Exports (slovensky Medzinárodné exporty Noemova archa) so sídlom v Moradabade. Cieľom Noemovej archy je bojovať proti vykorisťovaniu remeselníkov priekupníkmi a umožniť im získať dôstojnejšiu odmenu prostredníctvom priameho vývozu a Fair Trade.

A to sa jej darí. K spoločnosti sa pripája stále viac a viac výrobcov a dnes spolupracuje už so 100 skupinami producentov, ktoré vyrábajú celý rad rôznych remeselných výrobkov. So zvyšujúcim sa objemom tovaru tak bolo možné zaobstarať si centrálnu dielňu na kontrolu kvality a vlastný sklad na balenie tovaru a prípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školenia remeselníkov prebiehajú v ich domovoch, a dostáva sa im aj toľko potrebného vybavenia pre vyššiu bezpečnosť práce. Pre deti remeselníkov sa potom ponúka bezplatné vzdelávanie, učebné pomôcky a pravidelné stravovanie.

Rozmery: priemer hlavnej časti 8 cm, priemer misky 11,5 cm, výška 12 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie