Kovová aróma lampa s listami z Indie

Dekoratívna ručne robená aróma lampa z kovu z Indie. Svetlo čajovej sviečky preniká iba vyrezanými otvormi v tvare listov či stromu.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: EZ61689
20,85 € 17,23 € bez DPH 20,85 € / 1 ks
Kategória: Ručne robené aróma lampy a vonné tyčinky
Hmotnosť: 0.14 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Položka bola vypredaná…

Nádherná štýlová kovová aróma lampa ručne vyrobená v Indii. Vďaka použitému materiálu a prevedeniu je aróma lampa veľmi dekoratívna a hodí sa aj do moderných interiérov. Svetlo z čajovej sviečky nepreniká žiadnym otvorom na vkladanie sviečky, ale iba vyrezanými otvormi v podobe listov či stromu.

Ručné práce - každý kus je jedinečný originál a môže sa líšiť tvar, veľkosť aj prevedenie otvorov.

Ručne vyrobená v Indii v rámci Fair Trade projektu

Prívesok vyrobili drobní indickí remeselníci, ktorí spolupracujú s miestnou Fair Trade organizáciou Noah's Ark International Exports (slovensky Medzinárodné exporty Noemova archa) so sídlom v Moradabade. Cieľom Noemovej archy je bojovať proti vykorisťovaniu remeselníkov priekupníkmi a umožniť im získať dôstojnejšiu odmenu prostredníctvom priameho vývozu a Fair Trade.

A to sa jej darí. K spoločnosti sa pripája stále viac a viac výrobcov a dnes spolupracuje už so 100 skupinami producentov, ktoré vyrábajú celý rad rôznych remeselných výrobkov. So zvyšujúcim sa objemom tovaru tak bolo možné zaobstarať si centrálnu dielňu na kontrolu kvality a vlastný sklad na balenie tovaru a prípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školenia remeselníkov prebiehajú v ich domovoch, a dostáva sa im aj toľko potrebného vybavenia pre vyššiu bezpečnosť práce. Pre deti remeselníkov sa potom ponúka bezplatné vzdelávanie, učebné pomôcky a pravidelné stravovanie.

Rozmery: priemer hlavnej časti 8 cm, priemer misky 11,5 cm, výška 12 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu