Kolová limonáda Costa Rica Cola, 0,33 l

Šumivá, nepresladená, nealkoholická kolesová limonáda s rastlinnými extraktmi. To je prvá fair trade kola na svete s unikátnou receptúrou s trstinovým cukrom bez kofeínu.

Skladom (>10 ks)
Kód: EL359575
2,20 € 1,82 € bez DPH 6,67 € / 1 l
Kategória: Fair trade nátierky, sladkosti a nápoje
Hmotnosť: 0.643 kg
Bezlepkové: ano
Bio: ne
Hmotnost: 330 ml
Vegan: ano
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Jedinečný nealkoholický nápoj s rastlinnými extraktmi bez kofeínu. Limonádu tak môžu bez obáv piť aj deti a tehotné ženy. Kolová limonáda v sklenenej fľaši podľa receptúry Premium Cola, z ktorej však bol vynechaný kofeín a rafinovaný repný cukor nahradený surovým trstinovým cukrom z Costa Ricy od družstva Coopecañera.

Coopecañera je najmenším exportérom trstinového cukru v Kostarike a prikladá veľký význam svojim opatreniam na ochranu životného prostredia; pracuje v súlade s ekologickými pravidlami a odporúčaniami.

Osviežujúce Kolesá s len 10% trstinového cukru vyrábané v Nemecku podľa vyššie uvedenej jedinečnej receptúry, ktorú nevyužíva nikto iný. Táto limonáda je tak skutočne jediná svojho druhu a vôbec prvá na svete, ktorá chutí poctivo – obsahuje fair trade trstinový cukor. Neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy ani lepok.

Ochutnajte férovú limonádu, prvú air Trade colu na svete. Skvelý nápoj bez kofeínu pre všetkých, ktorí sa chcú osviežiť s dobrým pocitom.

Zloženie : voda, trstinový cukor (10%), kyselina uhličitá, prírodná cola aróma, farbivo amoniak-sulfitový karamel (E150d), okysličovadlo kyselina fosforečná, aróma kofeín.  

Energetická hodnota: 167 kJ/40 kcal
Tuky: <0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: < 0,1 g
Sacharidy: 10 g
z toho cukry: 10 g
Bielkoviny: 0 g
Sodík: 0,0016 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu