Jutové vrece od kávy, rôzne prevedenia

Predĺžte život vreciam od zelenej kávy a pomôžte nám nájsť ich ďalšie využitie. Prázdne použité vrecia z rôznych krajín s rôznym dizajnom i prevedením.

Skladom (>10 ks)
Kód: PYTEL
4,82 € 3,98 € bez DPH 4,82 € / 1 ks
Kategória: Ďalšie rôzne ručne vyrábané výrobky
Hmotnosť: 0.6 kg

Zelená káva sa dodáva najčastejšie v jutových vreciach s hmotnosťou najmä 60-70 kg. Keď všetku kávu z vreca upražíme, zostane prázdne kávové vrece, pre ktoré my už nemáme ďalšie využitie.

Vy ich ale môžete použiť na výzdobu stien kancelárie, dielne alebo domova. Keď vrece opäť naplníte (zvyšky látok, molitanu, odpad od čalúnika) môže z nich byť veľmi štýlové a originálne posedenie alebo sedacie vrece. Takéto uplatnenie dobre zapadne do rôznych neformálnych a lounge priestorov, kaviarní, spoločenských priestorov na stretávanie, teambuildingové a vzdelávacie akcie, eventy či workshopy. Vrecia určite ocenia aj rodinné akcie a deti, ktoré môžu na vreciach vyvádzať, skákať aj odpočívať.
Sú tiež v praxi vyskúšané na zber a uskladnenie štiepky zo záhrad a iných vonkajších priestranstiev.

Od každej z káv má vrece trochu inú hustotu pletenia, farbu, rôzne "chlpatý" materiál, z ktorého je vyrobený a samozrejme rôzny dizajn. Niektoré vrecia sú veľmi potlačené, iné sú takmer bez potlače. Upozorňujeme, že vo vreci môžu byť aj malé diery (niektorí exportéri vkladajú do jutových vriec ešte vrece igelitové) či špinavý fľak. Všetky vrecia sú otvorené po celej jednej užšej strane.

Vrecia mávame zo všetkých krajín, z ktorých dovážame kávu na praženie: Bolívia, Brazília, Burundi, Etiópia, Guatemala, Honduras, Kamerun, Kolumbia, Mexiko, Nikaragua, Papua Nová Guinea, Peru, Rwanda a Salvador. Ich aktuálna s kladová dostupnosť však úzko súvisí s obľúbenosťou týchto káv, a tak najčastejšie pošleme vrece od dobrej brazílskej kávy Santos. Keď nám do poznámky napíšete, aké vrece či vrecia by ste radi kúpili, budeme sa snažiť vaše priania v rámci možností splniť.

Vrecia sú vysoké asi 90-100 cm a široké 65-75 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu