Hrnček Zlatá girlanda, 350 ml

Nádherný ručne maľovaný hrnček v oranžových farbách so zdobením podobným zlatej girlande z Južnej Afriky. Originálna ručná práca na 350 ml nápoja vhodná aj do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: EZ50184
34,38 € 28,41 € bez DPH 34,38 € / 1 ks
Kategória: Fair trade umelecká keramika
Hmotnosť: 0.264 kg
Hmotnost: 264 g
Objem: 350 ml
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Položka bola vypredaná…

Nádherný keramický hrnček s oranžovou glazúrou vo vnútri a ručne maľovaným zdobením na oranžovom podklade zvonku. Maľba je skutočne plastická a zaujme na prvý pohľad. Kreslil pán Ricardo z organizácie Isuna v Juhoafrickej republike. Každý výrobok je ručne podpísaný a má visačku s menom a fotografiou autora.

Ručné práce, ktorá má úroveň aj hodnotu. Keramika je vypálená pri 1200 ° C a spĺňa najvyššie kvalitatívne a bezpečnostné štandardy.

Každý kus je jedinečný originál s unikátnym príbehom; môže sa tak drobne líšiť veľkosť, kresba aj farby ako život sám. Hrnček pojme 350 ml nápoja, môžete ho umývať v umývačke riadu aj používať v mikrovlnnej rúre.

Spoločnosť Isuna bola založená v roku 2002 a hlavným cieľom je vytvárať a zachovať pracovné miesta pre umelecky nadaných ľudí z černošskej štvrti Kapského Mesta. Prostredníctvom výroby kvalitných výrobkov a ich predaja v Juhoafrickej republike i zahraničí bojuje proti vysokej kriminalite, chudobe a hladu v regióne, kde najmä černošská mládež trpí nezamestnanosťou nad 50 %, v niektorých oblastiach až 70 %.

Zaisťuje spravodlivé mzdy podľa princípov Fair Trade, organizuje tvorivé workshopy v okolí Kapského Mesta a podporuje nadáciu Hope v boji proti šíreniu vírusu HIV/AIDS. Dnes zamestnáva desať mužov a štyri ženy vo veku 25-52 rokov, ktorých hlavnou úlohou je návrh a ručná výroba kvalitnej a krásnej keramiky s umeleckou hodnotou.

Rozmery: výška 10,5 cm, horný vonkajší priemer 9,5 cm, dolný vonkajší priemer 5,6 cm.
Objem: 350 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu