Hlinený betlehem Svätá rodina z Peru, 22 cm

Nádherný keramický betlehem ručne vyrobený v Peru v modernom prevedení. Svätá rodina s peruánskymi rysmi zapadne do tradičného aj moderného interiéru po celý rok.

Položka bola vypredaná…
Dlhodobo nedostupné
Kód: WP684233
36,91 € 30,50 € bez DPH 36,91 € / 1 ks
Kategória: Fair trade betlehemy
Hmotnosť: 0.11 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Welt Partner: Fair trade garance Welt Partner
Položka bola vypredaná…

Krásny betlehem v podobe samotnej Svätej rodiny ručne vyrobený v Peru z hliny a ručne farbený v modernom štýle. Decentné prevedenie Svätej rodiny, aké si môžete v interiéri ponechať po celý rok.

Ručné práce - každý kus je jedinečný originál a líši sa kresbou, tvarom, veľkosťou aj farbami.

Výška postáv je cca 22 cm.

Ručne vyrobený v Peru v rámci Fair Trade projektu Raymisa

Raymisa bola založená v roku 1981 Orlandom Vásquezom Buenañom a Lindou Kellhammerovou na podporu remeselníkov z juhoandského regiónu Ayacucho, ktorí kvôli občianskej vojne museli opustiť svoje dediny. Zamerali sa na tradičné výrobky z keramiky a dreva, ale najväčších úspechov dosiahli neskôr pletením oblečenia z vlny miestnych lám alpak.
Dnes spoločnosť Raymisa spolupracuje už s 18 dielňami, ktoré sa špecializujú na výrobu odevov z vysoko kvalitnej alpakovej vlny a každý rok svoju kolekciu prepracovávajú v spolupráci s dizajnérmi s medzinárodným presahom. Ich tovar si však uchováva typickú peruánsku identitu a najvyššiu kvalitu. V roku 2011 sa Raymisa stala tiež členom WFTO (World Fair Trade Organization).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu