Ceruzka z novinového papiera zo Šrí Lanky

Originálna ceruzka vyrobená na Šrí Lanke z novinového papiera. Každý kus je teda inak farebný z iného kusu rôznych novín.

Skladom (>10 ks)
Kód: EL462954
2,37 € 1,96 € bez DPH 2,37 € / 1 ks
Kategória: Ručne robená srdiečka, hračky a perá
Hmotnosť: 0.005 kg
Délka: 17 cm
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Obyčajná ceruzka v neobyčajnom prevedení z recyklovaného novinového papiera. Tuha je ako ju poznáme, ale je na Šrí Lanke zasadená do zlisovaných novín. Každý kus je teda originál a vzájomne sa líšia farbami aj obsahom vybraných novín. Fair trade výrobok šetrný k životnému prostrediu.

Vyrobená v rámci fair trade projektu Selyn na Šrí Lanke

Vyrobili drobní remeselníci organizácie Selyn z vidieckych oblastí Šrí Lanky. Selyn bola založená v roku 1992 a dnes zamestnáva 250 zamestnancov, ktorí sa špecializujú na výrobu ručne tkaných látok a rôznych drobností. Je garantované dodržiavanie vysokých pracovných štandardov ako je bežná pracovná doba, Fair Trade mzda aj zdravotné poistenie.

Selyn taktiež umožňuje mnohým zamestnancom pracovať z domova, čo je najmä pre ženy dôležitý spôsob, ako skĺbiť starostlivosť o deti so zabezpečením príjmu. Pre začínajúcich pracovníkov je samozrejme zaistené školenie az výnosov predaja je podporovaná aj miestna škola a recyklačné projekty. Vzdelávanie zamerané na ochranu životného prostredia a prírodných zdrojov je otvorené aj pre ostatných producentov, a cenné znalosti sa tak dostávajú k celej miestnej komunite.

Dĺžka 17 cm.
Hmotnosť: 5 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie