Bio rozpustné kakao Kakaolé 42%, 1 kg

Poctivá rozpustná zmes kakaového prášku (42 %) a surového trstinového cukru na prípravu horúcej i studenej čokolády či kakaového nápoja.

Skladom (>10 ks)
Kód: FO171004
14,16 € 12,64 € bez DPH 14,16 € / 1 kg
Kategória: Bio kakaové nápoje, rozpustné kakao
Hmotnosť: 1.021 kg
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Hmotnost: 1 kg
Vegan: ano
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
Bio CZ: Produkt ekologického zemědělství
Fairobchod: Fair trade garance Fairobchod

Rozpustný kakaový nápoj s vysokým podielom kakaa, pripravený na rozpustenie v horúcom mlieku či vode. Poctivý 42% podiel kakaa v nápoji dáva nápoju skutočne kakaovú chuť, ide o jeden z najvyšších podielov na trhu vôbec. Surový trstinový cukor potom nápoju dodáva delikátny tón karamelu a nezaťažuje organizmus toľko ako bežný biely rafinovaný cukor.

Doprajte sebe a svojim blízkym kakaový nápoj poctivý, nefalšovaný – s vysokým podielom kakaa a trstinovým cukrom. Všetky suroviny sú v bio kvalite a obchodované v súlade s princípmi Fairtrade. Balené do veľkého papierového vrecka, ktorý znamená menej náročného odpadu.

Kakao pochádza z Dominikánskej republiky a obsahuje 10-12% kakaového masla. Trstinový cukor potom pochádza z Paraguaja, kde roľníci zo združenia Manduvirá pestujú cukrovú trstinu a hneď v mieste z nej vyrába trstinový cukor prírodnými procesmi bez použitia chemikálií.Zloženie: Bio trstinový cukor nerafinovaný (58 %), bio kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (42 %). Môže obsahovať stopy mlieka. Bez lepku, vhodné pre vegánov.
Uchovávajte v suchu a chlade.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu