Bio rooibos sypaný, 100 g

Kvalitný rooibos z jediného miesta na svete v Juhoafrickej republike, kde prirodzene rastie. Neobsahuje kofeín a je vhodný aj pre deti a tehotné a dojčiace matky.

Skladom (>10 ks)
Kód: FO602010
3,56 € 3,18 € bez DPH 3,56 € / 100 g
Kategória: Bio maté, rooibos a honeybush
Hmotnosť: 0.109 kg
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Hmotnost: 100 g
Vegan: ano
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
Bio CZ: Produkt ekologického zemědělství
Fairobchod: Fair trade garance Fairobchod

Rooibos je vzácny ker rastúci na jedinom mieste na svete, v Cédrových horách v Juhoafrickej republike (JAR). Nálev je tmavo červený so sladkou arómou.
Obsahuje množstvo antioxidantov, minerálov a je veľmi dobre stráviteľný. Neobsahuje kofeín, a je preto vhodný aj pre deti a tehotné aj dojčiace matky.

Tento sypaný fair trade bio rooibos vypestovalo asi 84 drobných pestovateľov, ktorí sa v roku 2009 spojili do družstva Wupperthal Original Rooibos Coop. Všetci dodržiavajú pravidlá ekologického poľnohospodárstva a spoločnými silami as pomocou školení pracujú na dlhodobých cieľoch v oblasti trvalo udržateľnej produkcie a ochrane životného prostredia.


Príprava: 1 lyžičku na šálku zalejeme vriacou vodou a necháme 3 – 10 minút lúhovať. Je možné podávať aj ako ľadový čaj. Podľa chuti môžete dochutiť smotanou, mliekom, ovocnou šťavou alebo citrónom.

Zloženie: bio rooibos sypaný 100%.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu