Bio pražené kakaové bôby z Dominikánskej republiky, 50 g

Čerstvo pražené výberové kakaové bôby odrody Dominicana Hispaniola s krásne rozvinutou kakaovou chuťou a vôňou.

Skladom (>10 ks)
Kód: FO190050
1,60 € 1,43 € bez DPH 32 € / 1 kg
Kategória: Bio kakaové bôby
Hmotnosť: 0.054 kg
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Hmotnost: 50 g
Vegan: ano
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
Bio CZ: Produkt ekologického zemědělství
Fairobchod: Fair trade garance Fairobchod

Čerstvo pražené, vysoko akostné bio kakaové bôby výnimočnej odrody Hispaniola z Dominikánskej republiky, kde sa pestujú podľa pravidiel ekologického poľnohospodárstva a rodinných tradícií drobných pestovateľov.

Po zbere, fermentácii, sušení a niekoľkých kontrolách kvality sú na mieste balené do vriec a transportované cez more do Európy. Až tu sa na našu objednávku šetrne pražia tak, aby boli voňavé, chutné a chrumkavé a zároveň si uchovali čo najviac cenných živín.

Šetrné a čerstvé praženie rozvíja plnú chuť a vôňu kvalitného bio kakaa. Pražené kakaové bôby sú tiež krehkejšie a vy si môžete s radosťou vychutnať skutočnú kakaovú silu ukrytú v jedinečných plodoch kakaovníka, čiže pokrmu bohov, ako znie preklad jeho latinského mena. Vychutnajte si chuť pravej a poctivej čokolády koncentrovanej v našich fair trade bio kakaových bôboch.

Dnes sú kvalitné bio kakaové bôby považované za jednu z najkomplexnejších potravín sveta. Bio fair trade kakaové bôby majú unikátne vlastnosti – výnimočne vysokú koncentráciu vitamínov, minerálov, antioxidantov a enzýmov a sú pritom pestované v čistej prírode za použitia len miestnych tradičných postupov.


Zloženie: bio pražené kakaové bôby celé 100%. Bez lepku, vhodné pre vegánov.

Uchovávajte v chlade a suchu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu