Bio pražené kakaové bôby celé, 1 kg

Čerstvo pražené výberové kakaové bôby z Latinskej Ameriky s krásne rozvinutou kakaovou chuťou a vôňou.

Skladom (2 ks)
Kód: FO191002
29,41 € 26,26 € bez DPH 29,41 € / 1 kg
Kategória: Bio kakaové bôby
Hmotnosť: 1.004 kg
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Hmotnost: 1000 g
Vegan: ano
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
Bio CZ: Produkt ekologického zemědělství
Fairobchod: Fair trade garance Fairobchod

Čerstvo pražené, vysoko akostné bio kakaové bôby z krajín Latinskej Ameriky, kde sa pestujú podľa pravidiel ekologického poľnohospodárstva a rodinných tradícií drobných pestovateľov.

Po zbere, fermentácii, sušení a niekoľkých kontrolách kvality sú na mieste balené do vriec a transportované cez more do Európy. Až tu sa na našu objednávku šetrne pražia tak, aby boli voňavé, chutné a chrumkavé a zároveň si uchovali čo najviac cenných živín.

Šetrné a čerstvé praženie rozvíja plnú chuť a vôňu kvalitného bio kakaa. Pražené kakaové bôby sú tiež krehkejšie a vy si môžete s radosťou vychutnať skutočnú kakaovú silu ukrytú v jedinečných plodoch kakaovníka, čiže pokrmu bohov, ako znie preklad jeho latinského mena. Vychutnajte si chuť pravej a poctivej čokolády koncentrovanej v našich Fairtrade bio kakaových bôboch.

Dnes sú kvalitné bio kakaové bôby považované za jednu z najkomplexnejších potravín sveta. Bio Fairtrade kakaové bôby majú unikátne vlastnosti – výnimočne vysokú koncentráciu vitamínov, minerálov, antioxidantov a enzýmov a sú pritom pestované v čistej prírode za použitia len miestnych tradičných postupov.


Zloženie: Bio pražené kakaové bôby celé 100%. Bez lepku, vhodné pre vegánov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu