Bio bylinný čaj Pre čistú myseľ, vrecká 20 x 1,8 g

Čajová zmes citrónovej trávy, zázvoru a mäty pre vašej sviežu myseľ. Príjemne horúci a citrónovo kyslý bylinný čaj, v ktorom sa sviežosť snúbi so silou.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: WP672117
4,77 € 4,26 € bez DPH 13,25 € / 100 g
Kategória: Bylinné a ovocné čaje
Hmotnosť: 0.078 kg
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Hmotnost: 36 g
Vegan: ano
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Welt Partner: Fair trade garance Welt Partner
Položka bola vypredaná…

Bylinná čajová zmes Free Mind kombinuje citrónovo kyslý ovocný tón citrónovej trávy s príjemne ostrou chuťou zázvoru. Osviežujúca sviežosť mäty sa snúbi s teplom a silou zázvoru a vytvára harmonický a rozjasňujúci čajový pôžitok pre vašu čistú myseľ.

Základom čajovej zmesi sú listy citrónovej trávy (voňatky citrónovej), ktorá uľahčuje trávenie, zlepšuje schopnosť koncentrácie, napomáha detoxikácii a uvádza sa, že aj spôsobuje smrť nádorových buniek, zatiaľ čo zdravé bunky necháva nepoškodené. Zázvor je potom korením s mnohými účinkami, okrem iného má stimulovať krvný obeh a pomáhať v boji s prechladnutím či chrípkou.

Rozjasňujúca bylinná čajová zmes výhradne z bio surovín bez umelých prísad či aróm pre vašu jasnú myseľ a príjemný čajový pôžitok.

Bio bylinný čaj z fair trade projektu

Bylinná čajová zmes zostavená vo Švajčiarsku pod odborným vedením manželov Petera a Silvie Lendi z fair trade surovín od rôznych drobných pestovateľov vo svete. Ich spoločnosť Erboristi Lendi znamená v preklade z taliančiny "Bylinkári Lendi".

Už viac ako 30 rokov budujú vzťahy s malými komunitami ekologických producentov po celom svete a odovzdávajú im svoje znalosti a skúsenosti. Drobní pestovatelia v chudobných južných krajinách sú najslabším článkom v reťazci medzinárodného obchodu, ale pre kvalitu surovín tí najzásadnejší.

 

Príprava: sáčok čaju v šálke zalejte vriacou vodou a nechajte 5 minút vylúhovať.

Zloženie : bio citrónová tráva (60 %), bio zázvor (30 %), bio mäta (10 %).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu