Bio bylinný čaj Na dobrú noc, vrecká 20 x 1,8 g

Aromatická bylinná čajová zmes na jemné uvoľnenie a krásne zakončenie dňa. Vybrané bylinky prináša pokoj a harmóniu pre váš pokojný spánok. Dobrú noc.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: WP756252
4,77 € 4,26 € bez DPH 13,25 € / 100 g
Kategória: Bylinné a ovocné čaje
Hmotnosť: 0.078 kg
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Hmotnost: 36 g
Vegan: ano
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Welt Partner: Fair trade garance Welt Partner
Položka bola vypredaná…

Upokojujúca bylinná čajová zmes s talianskym názvom Buona Notte (slovensky dobrú noc) pre krásne zakončenie dňa. Jemná citrónová aróma verbeny s bazalkou, listami pomaranča a levandule dokonale harmonizuje túto voňavú zmes bylín a ponúka uvoľnený pôžitok z pitia čaju.

Základom zmesi je medovka lekárska, ktorá upokojuje, uvoľňuje, pomáha zažívaniu a spríjemňuje spánok, a verbena, čiže železník lekársky. Prastará liečivá a magická rastlina, ktorú starí Kelti považovali za jednu z najdôležitejších liečivých a posvätných bylín , ktorá mala dokonca chrániť ľudské telo pred strelami. Dnes jej prisudzujeme rýchlejšiu regeneráciu organizmu a väčšiu odolnosť proti stresu; pomáha pri tzv. tenzných bolestiach hlavy, zmierňuje pocit úzkosti, strachu, podráždenia a slabosti.

Uvoľňujúca bylinná čajová zmes bez všetkých umelých prísad či aróm pre váš pokojný spánok a čajový pôžitok.

Bio bylinný čaj z fair trade projektu

Bylinná čajová zmes zostavená vo Švajčiarsku pod odborným vedením manželov Petera a Silvie Lendi z fair trade surovín od rôznych drobných pestovateľov vo svete. Ich spoločnosť Erboristi Lendi znamená v preklade z taliančiny "Bylinkári Lendi".

Už viac ako 30 rokov budujú vzťahy s malými komunitami ekologických producentov po celom svete a odovzdávajú im svoje znalosti a skúsenosti. Drobní pestovatelia v chudobných južných krajinách sú najslabším článkom v reťazci medzinárodného obchodu, ale pre kvalitu surovín tí najzásadnejší.

 

Príprava: sáčok čaju v šálke zalejte vriacou vodou a nechajte 5 minút vylúhovať.

Zloženie : bio medovka lekárska (37 %), bio verbena (25 %), bio bazalka, bio listy pomarančovníka, bio levanduľa (2 %).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu