Aróma lampa z mastenca z Indie

Krásne zdobená ručne robená aróma lampa z mastenca v šafránovej farbe z Indie. Svetlo z čajovej sviečky preniká iba otvormi v tvare drobných kvetov.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: EZ283780
17,63 € 14,57 € bez DPH 17,63 € / 1 ks
Kategória: Ručne robené aróma lampy a vonné tyčinky
Hmotnosť: 0.5 kg
Hmotnost: 500 g
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Položka bola vypredaná…

Krásne zdobená aróma lampa ručne robená z mastenca v Indii. Vďaka použitému materiálu a prevedeniu je aróma lampa veľmi stabilná a tiež odolná. Svetlo z čajovej sviečky nepreniká žiadnym otvorom na vkladanie sviečky, ale iba vyrezanými otvormi v podobe drobných kvietkov po celom povrchu lampy. A samozrejme nahor cez vôňu.

Ručné práce z prírodného materiálu - každý kus je jedinečný originál a môže sa líšiť tvar, veľkosť aj farba, ktorá závisí od odtieňa použitého kameňa.

Ručne vyrobená v Indii v rámci Fair Trade projektu TARA

Organizáciu TARA založil v roku 1973 v Dillí profesor Sharma spolu s niekoľkými svojimi študentmi a sociálnymi pracovníkmi. Hlavným cieľom je prostredníctvom Fair Trade rozvíjať a podporovať miestnych drobných remeselníkov, a pomôcť im tak v dôstojnom postavení na trhu práce. Slovami zakladateľa "V konvenčnom obchode je všetko len o zisku. Spravodlivý obchod je však aj o postavení a sebestačnosti ľudí."

Mnohí výrobcovia zapojení do projektu TARA predtým pracovali pre bežné spoločnosti, ktoré ich pomocou nízkych miezd udržiavali v absolútnej závislosti na firme. S podporou TARA sa dokázali oslobodiť a spojiť sa do skupín či rodinných podnikov. TARA dnes pracuje s približne 40 skupinami producentov a podporuje tak 1000 remeselníkov a ich rodín. Okrem tkáčov, krajčírok, šperkárov, rezbárov, tlačiarov a hrnčiarov tak pracujú aj ľudia spracovávajúci mastenec, z ktorého je vyrobená aj táto aróma lampa.

Rozmery: priemer 8 cm, výška 10,5 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie