Anjel strážny z Bangladéša, terakota, 5 cm

Nádherná postavička anjela strážneho z terakoty v sáčku so šnúrkou. Môžete si ho tak niekam postaviť alebo zavesiť. Žiadny z anjelov nie je ako druhý, každý je originál.

Skladom (> 10 ks)
Kód: EL352132
3,05 € 2,52 € bez DPH 3,05 € / 1 ks
Kategória: Ďalšie rôzne ručne vyrábané výrobky
Hmotnosť: 0.03 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Nádherná postavička anjela strážneho ručne vyrobená z hliny, terakoty, v Bangladéši. Taký keramický anjel je obľúbeným darčekom po celý rok a nový majiteľ si ho môže niekam postaviť alebo zavesiť. Tento nebeský spoločník je totiž balený v priehľadnom vrecku vybavenom šnúrkou a nápisom "schutzengel", teda "anjel strážny".

Vďaka ručnej práci a prírodnému materiálu, z ktorého je vyrobený, nie je žiadny anjel ako iný. Môžete tak darovať originálny kúsok, ktorý urobí radosť Vám aj Vašim blízkym.

Ručné práce z prírodného materiálu – každý kus je jedinečný originál a môže sa líšiť tvar, kresba, veľkosť i farba.

Výška cca 5 cm. Hmotnosť 30 g.

Ručne vyrobený vo Fair Trade projekte USHA Handicrafts v Bangladéši

Organizácia USHA Handicrafts bola založená v januári 1997 s cieľom bojovať proti chudobe v Bangladéši a zlepšiť život znevýhodneným skupinám obyvateľov. USHA preto podporuje drobných výrobcov pri výrobe a marketingu ich tovaru ponúka rôzne školenia a ďalšie vzdelávanie najmä ženám a mladým ľuďom bez vzdelania. Organizácia vytvára pracovné miesta s pravidelným príjmom pre remeselníkov a školí ich v rôznych technikách ručnej práce i marketingu a koordinuje výrobu rôznych ručne vyrábaných výrobkov. Organizuje školenia aj v oblasti hygieny, životného prostredia a zdravia a poskytuje mikroúvery ako ďalšiu finančnú podporu pre samostatnú výrobu tovaru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie