Anjel strážny z Bangladéša, terakota, 5 cm

Nádherná postavička anjela strážneho z terakoty v sáčku so šnúrkou. Môžete si ho tak niekam postaviť alebo zavesiť. Žiadny z anjelov nie je ako druhý, každý je originál.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: EL352132
3,05 € 2,52 € bez DPH 3,05 € / 1 ks
Kategória: Ďalšie rôzne ručne vyrábané výrobky
Hmotnosť: 0.03 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente
Položka bola vypredaná…

Nádherná postavička anjela strážneho ručne vyrobená z hliny, terakoty, v Bangladéši. Taký keramický anjel je obľúbeným darčekom po celý rok a nový majiteľ si ho môže niekam postaviť alebo zavesiť. Tento nebeský spoločník je totiž balený v priehľadnom vrecku vybavenom šnúrkou a nápisom "schutzengel", teda "anjel strážny".

Vďaka ručnej práci a prírodnému materiálu, z ktorého je vyrobený, nie je žiadny anjel ako iný. Môžete tak darovať originálny kúsok, ktorý urobí radosť Vám aj Vašim blízkym.

Ručné práce z prírodného materiálu – každý kus je jedinečný originál a môže sa líšiť tvar, kresba, veľkosť i farba.

Výška cca 5 cm. Hmotnosť 30 g.

Ručne vyrobený vo Fair Trade projekte USHA Handicrafts v Bangladéši

Organizácia USHA Handicrafts bola založená v januári 1997 s cieľom bojovať proti chudobe v Bangladéši a zlepšiť život znevýhodneným skupinám obyvateľov. USHA preto podporuje drobných výrobcov pri výrobe a marketingu ich tovaru ponúka rôzne školenia a ďalšie vzdelávanie najmä ženám a mladým ľuďom bez vzdelania. Organizácia vytvára pracovné miesta s pravidelným príjmom pre remeselníkov a školí ich v rôznych technikách ručnej práce i marketingu a koordinuje výrobu rôznych ručne vyrábaných výrobkov. Organizuje školenia aj v oblasti hygieny, životného prostredia a zdravia a poskytuje mikroúvery ako ďalšiu finančnú podporu pre samostatnú výrobu tovaru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu